Feyyaz Uçar: Semih beni ağlayarak aradı

Beşiktaş yöneticisi Feyyaz Uçar, NTV’nin Youtube kanalında yayınlanan Gündem Spor programında önemli açıklamalarda bulundu.

“Semih beni ağlayarak aradı,” diyen Uçar, genç oyuncunun milli takımda zor günler geçirdiğini ifade etti. Semih Kılıçsoy’un, “Hocam 3 gündür buradayım ve hiçbir idmana alınmadım. Burada çok mutsuzum, beni buradan alın,” sözleriyle yaşadığı sıkıntıyı dile getirdiği aktarıldı.

Feyyaz Uçar, Gündem Spor’da şunları söyledi:

“Beşiktaş’ın maçına gelenler Semih’i izlemek için geliyor.” diyen Kılıçsoy, “Evladımız üzüldü, onun peşinden giden çocuklar üzüldü. Üzerinde düşünülmemiş garip bir olay, bunun açıklaması daha inandırıcı olmalıydı. Açıklamalar daha berbat. Kulüp bazında görüşmelerde tatmin edici bir cevap alamadık. Üst akıl varsa daha da üzücü olur. Bizim üzüntümüz oyuncumuza karşı yapılan tavır.”

“Ümit Milli Takım’ın önemli bir maçı olduğu söyleniyor. Ümit Milli için yaşı tutan birkaç tane oyuncumuz daha var, o zaman onlar niye gitmedi? Bir tek Ahmetcan Kaplan ve Semih gitti. Ben hafta sonu Ajax maçını izlemeye gittim, sahanın en iyisiydi Ahmetcan. Sadece Semih’e değil, o çocuğa yapılan da bir haksızlık var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir