Sandıklı’da sahur vaktinde kahvaltılık yiyeceklerle birlikte tüketilen haşhaşlı tahinli pideler, odun ateşinde pişirilerek lezzetlendiriliyor. İçeriğinde haşhaş ezmesi, tahin ve şeker bulunan karışım, yoğrulmuş hamur ile birleştirilerek kat kat açılıyor ve haşhaş ezmesi sürülerek dinlendiriliyor. Ardından pide şekline getirilen hamur, tepsilere yerleştirilerek fırında pişiriliyor. Yaklaşık 15 dakikada hazır olan pideler, kısa sürede tükeniyor. Fırın ustaları, odun ateşinde pişirilen haşhaşlı pidelerin daha lezzetli olduğunu belirtiyor.